کد مطلب: 237976
از ذخيره هاي نظام تا سرمايه هاي ملت و کشور؛
تفکرات نوبخت به معاون اول رياست جمهوري سرايت کرد/جهانگيري هم اختلاس گران و نجومي بگيران را سرمايه کشور خواند!
تاریخ انتشار : 1395/08/18
نمایش : 474
معاون اول رئيس جمهور گفت: قدر مديران را بدانيم؛ به مديران کشور بي جهت انگ نزنيم؛ اينهاسرمايه ملت و کشور هستند.
به گزارش کلار به نقل از جهانبين نيوز، اسحاق جهانگيري معاون اول رئيس جمهورصبح امروز به چهارمحال و بختياري سفر کرد.

سفر معاون اول رئيس جمهور در شرايطي بود که جهانگيري در حاشيه آيين بهره برداري از واحد احياي مستقيم فولاد سفيد دشت با بيان اينکه مديران سرمايه ملت و کشور هستند، اظهار کرد: قدر مديران را بدانيم؛ به مديران کشور بي جهت انگ نزنيم؛ اينهاسرمايه ملت و کشور هستند.

اين اظهارات جهانگيري اما يادآور ۱۲ مرداد ماه است که نوبخت سخنگوي دولت از مدير ۵۷ ميليوني دفاع کرده و در آيين معارفه احمد دوست‌حسيني به‌عنوان رئيس هيات عامل صندوق توسعه ملي، يکي از مديران نجومي بگير را يکي از ذخاير نظام و امانت‌دار بزرگ کشور خواند.

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور از سيد صفدر حسيني به عنوان يکي از ذخيره هاي نظام ياد کرد و افزود: گذشته از ارادت شخصي بنده به دکترحسيني، ساير اعضاء هيأت عامل سابق صندوق توسعه ملي نيز از بزرگان اقتصاد کشور هستند و الحق در دوران مسووليت خود امانتداران بزرگي براي کشور بودند.

حالا در دولتي که يکه تاز تدبير و درايت است و هر روز الگوي جديدي از تخلف و جرم مديران نجومي بگير و اختلاس گر آن رونمايي مي شود مردم در حيرتند که دم خروس را باور کنند يا ... .

از اين رو به نظر مي رسد بهتر است به جاي توجيهات بي اساس و دفاعيه هاي بي منطق، در بکارگيري مديران شايسته تدبيري بينديشيد تا مردم در اين روزهاي واپسين دولت يازدهم جلوه اي هرچند کم فروغ از شايسته سالاري را مشاهده نمايند .

انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت
همراه با شهدا