کد مطلب: 238394
سخنگوي ارشد نيروهاي مسلح:
رهبر معظم انقلاب اجازه کمترين اهمال در مورد پيشرفت صنايع دفاعي و موشکي را نمي‌دهند
تاریخ انتشار : 1395/10/22 09:34:13
نمایش : 170
سردار مسعود جزايري در خصوص افزايش توان موشکي کشور گفت: تير دشمن در زمينه موشکي به سنگ مي‌خورد و نيروهاي مسلح و بالاتر از همه رهبر معظم انقلاب اجازه کمترين اهمال در مورد پيشرفت صنايع دفاعي و موشکي را نمي‌دهند.

به گزارش کلار، سردار مسعود جزايري سخنگوي ارشد نيروهاي مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ با اشاره به نامه خروج از کابينه جان کري اظهار داشت: حرکتي که جان کري انجام داده را نمي‌‌شود به عنوان يک اقدام جديد تلقي کرد؛ به اين دليل که ذات حکومت آمريکا يک رژيم زياده‌خواه، خود بزرگ‌بين و زياده‌ طلب است.

وي با بيان اينکه آمريکايي‌ها برنمي‌تابند کشوري در مقابل سياست‌هاي آن‌ها قد علم کند، افزود: از آنجايي که جمهوري اسلامي تصميم‌ گرفته در مقابل اقدامات زورگويانه آمريکايي‌ها بايستد، فشارهاي مستمر آن‌ها بديهي است و اين چيزي را براي ما عوض نمي‌کند، تصميم ما بر اين است که اين راه را با مقاومت ادامه دهيم و مطمئنيم پيروز نهايي اين ميدان جمهوري اسلامي است.

سخنگوي ارشد نيروهاي مسلح در خصوص افزايش توان موشکي کشور، گفت: تير دشمن در زمينه موشکي به سنگ مي‌خورد و نيروهاي مسلح و بالاتر از همه رهبر معظم انقلاب اجازه کمترين اهمال در مورد پيشرفت صنايع دفاعي و موشکي را نمي‌دهند.

سردار جزايري گفت: خوشبختانه توليدات مناسبي در زمينه‌هاي دفاعي و موشکي انجام شده و بديهي است با توجه به اينکه اطلاعات نظامي داراي طبقه‌بندي است، جزئيات بيشتر را در خصوص توليدات جديد به موقع اعلام مي‌کنيم.

وي همچنين در خصوص دعواي رسانه‌اي سران دوقوه مجريه و قضاييه گفت: اختلاف و دعوا بين مديران باعث اعصاب خوردي افکار عمومي و جامعه مي‌شود، اگر اختلاف نظر و اختلاف سليقه‌اي وجود دارد نبايد اين طور به داخل جامعه کشيده شود و بايد در پشت‌پرده و با مذاکره حل شود.

انتهاي پيام/540 ک

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت
همراه با شهدا