کد مطلب: 249889
رئيس جمعيت هلال احمر بروجن خبر داد
اعزام چهار تيم عملياتي به کرمانشاه/برپايي 12 پايگاه جمع آوري کمک هاي مردمي در بروجن
تاریخ انتشار : 1396/08/23
نمایش : 280
رئيس جمعيت هلال احمر بروجن از برپايي 12 پايگاه جمع‌آوري کمک‌هاي مردمي به زلزله‌زدگان غرب کشور در اين شهرستان خبر داد.
آرش شيراني در گفتگو با کلار، اظهار داشت: 12 پايگاه در سطح شهرستان بروجن به منظور جمع آوري کمک هاي مردمي براي مناطق زلزله زده کرمانشاه به تناوب در حال راه اندازي است.

شيراني پايگاه هاي ميدان شهيد ناغاني و ميدان شهيد بهشتي بروجن، بلداجي، گندمان، فرادنبه و سفيددشت را از جمله پايگاه هاي جمع آوري کمک هاي مردمي براي مناطق زلزله زده کرمانشاه برشمرد و گفت: پايگاه هاي شهر نقنه و چند نقطه ديگر نيز فردا راه اندازي مي شود.

مردم هر چه سريع تر کمک هاي خود را تحويل دهند

وي اضافه کرد: افرادي که قصد کمک دارند در همين روزهاي نخست کمک هاي خود را تحويل دهند تا هر چه سريع تر به دست مردم کرمانشاه رسانده شود.

رئيس جمعيت هلال احمر شهرستان بروجن تاکيد کرد: مردم از آوردن البسه مستعمل خودداري کنند اما پتوهاي خشک شويي شده مانعي ندارد.

اعزام 4 تيم عملياتي از بروجن به کرمانشاه

وي با اشاره به اعزام چهار تيم عملياتي از شهرستان بروجن به مناطق زلزله زده کرمانشاه، گفت: دو تيم اسکان اضطراري و دو تيم نجات از آوار در روستاهاي کرمانشاه مشغول جستجو و نجات و امداد رساني هستند.

شيراني اضافه کرد: مردم مي توانند کمک هاي نقدي خود را به شماره حساب 99999 نزد تمام بانک هاي دولتي ملي، ملت و صادرات به حساب جمعيت هلال احمر واريز کرده و فيش واريزي را به هلال احمر تحويل دهند.

گفتني است به دنبال وقوع زلزله شديد در منطقه مرزي کشور با عراق واقع در استان کرمانشاه برخي از مناطق غربي کشورمان لرزيدند که در پي آن تعدادي از هموطنانمان جان خود را از دست دادند و تعدادي نيز زخمي شدند.

انتهاي پيام/540 ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت
همراه با شهدا