کد مطلب: 250050
فرمانده انتظامي بروجن خبر داد
زخمي شدن مرد ۵۷ ساله بر اثر تيراندازي در بروجن
تاریخ انتشار : 1396/09/22 09:46:12
نمایش : 322
فرمانده انتظامي شهرستان بروجن از زخمي شدن مرد 57 ساله بر اثر تيراندازي خبر داد و گفت: عامل تيراندازي در كمتر از يک ساعت دستگير شد.
سرهنگ"غلامعلي شكري"  در گفتگو با کلار، اظهار داشت: عامل تيراندازي به سمت مردي 57 ساله که منجر به جرح وي شده بود در كمتر از يک ساعت دستگير شد.

شکري گفت: در پي وصول گزارشي مبني بر وقوع تير اندازي منجر به جرح مرد 57 ساله اي در يكي از خيابان هاي شهر بروجن سريعا موضوع در دستور كار ماموران پليس امنيت عمومي فرماندهي انتظامي شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: ماموران با احراز صحت و سقم موضوع پس از انجام تحقيقات دقيق پليسي ضارب را شناسايي و با كسب مجوز قضائي وي را در كمتر از يک ساعت به همراه يک قبضه اسلحه شكاري دستگير کردند.

شکري ادامه داد: ماموران پليس در بازرسي از مخفيگاه وي دو قبضه اسلحه شكاري غير مجاز و 350 گرم مواد مخدر شامل ترياک و شيشه كشف كردند.

فرمانده انتظامي بروجن با اشاره به اين كه حال عمومي مصدوم رضايت بخش است، گفت: متهم در بازجوئي پليس انگيزه خود از تيراندازي را اختلافات خانوادگي با بستگان عنوان كرد.

سرهنگ شكري در پايان با اشاره به معرفي متهم به مرجع قضائي تاكيد كرد: برخورد قاطع و قانوني با هنجارشكنان و برهم زنندگان نظم و امنيت عمومي جامعه در راس برنامه هاي پليس بروجن قرار دارد.

انتهاي پيام/540 ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت
همراه با شهدا