کد مطلب: 250139
کارشناس مسائل سياسي در گفتگو با کلار:
گناه نابخشودني فتنه گران 88 /برخي ها نمي خواهند موفقيت هاي 9 دي نمايان شود
تاریخ انتشار : 1396/10/07
نمایش : 273
يک کارشناس مسائل سياسي ضمن بيان اين که فتنه گران 88 با بي بصيرتي مرتکب يک گناه نابخشودني شدند، گفت: برخي ها متوجه شده اند که 9 دي کدام ريزش ها و رويش ها را مشخص کرد و نمي خواهند موفقيت اين حماسه نمايان شود.
خداکرم نادري در گفتگو با کلار، ضمن بيان اين که نبايد به حماسه 9 دي به عنوان يک موضوع ساده رقابت انتخاباتي پرداخته شود، گفت: متاسفانه برخي ها هنوز با بي بصيرتي  9 دي را يک موضوع ساده انتخاباتي مي دانند.

9 دي نقطه عطفي در تاريخ انقلاب

نادري به ماهيت حماسه 9 دي اشاره کرد و گفت: 9 دي نقطه عطفي در تاريخ انقلاب اسلامي است که ريزش ها و رويش هاي انقلاب را مشخص کرد.

اين فعال سياسي با اشاره به اين که خواص بي بصيرت در روز 9 دي توسط مردم کنار زده شدند، افزود: 9 دي ماندگاري انقلاب را نشان مي دهد که با نشان دادن عناصر و راه آن مشخص شدند.

وي ضمن بيان اين که همواره در انقلاب شاهد فتنه بوديم، تصريح کرد: فتنه 88 در طول چند سال گذشته يکي از پيشرفته ترين طرح هاي دشمن و حاصل 15 سال برنامه ريزي آنان بود.

نادري گفت: متاسفانه در فتنه 88 فتنه گران سوار بر موجي شدند که ام اي سيکس انگليس، سيا آمريکا و موساد صهيونيست در منطقه با محوريت سرويس جاسوسي انگلستان استارت زدند.

گناه نابخشودني فتنه گران 9/88 دي شب قدر انقلاب است

وي گفت: فتنه گران با تمام هشدارهايي که دريابانان و کشتي بانان به آنها دادند به قعر دريا رفتند و با بي بصيرتي مرتکب يک گناه نابخشودني شدند.

اين فعال سياسي افزود: زمينه سازي براي ناامني، ضربه زدن به انقلاب، هتک آبروي نظام، به سخره گرفتن حضور بالاي 85 درصدي مردم در انتخابات و زير سوال بردن مشروعيت نظام با طرح رفراندوم و برگزاري انتخابات ديگر، سرپيچي از راه قانوني، هتک حرمت به مراکز بسيج و ناجا و مساجد از جمله گناه فتنه گران در سال 88 بود.

وي ضمن بيان اين که فتنه آمريکايي انگليسي 88 با بصيرت عاشورايي و حسيني و انقلابي مردم شکست خورد، گفت: 9 دي به تعبيري شب قدر انقلاب است.

برخي ها نمي خواهند موفقيت هاي 9 دي نمايان شود

نادري همچنين به شکست فتنه داعش در منطقه که براي چند سال پيش بيني شده بود اشاره کرد و گفت: قرار دادن بيت المقدس به عنوان پايتخت رژيم غاصب اسرائيل و انتقال سفارت آمريکا به قدس  فتنه هاي ديگر در حال برنامه ريزي در منطقه است.

وي با بيان اين که عده اي در درون کشور از طريق اقتصادي و موارد مختلف قصد ضربه زدن به کشور را دارند، گفت: تنها عامل برون رفت از مشکلات بصيرت انقلابي و حسيني داشتن، عدم اعتماد به دشمن و اعتماد به نيروي دروني و تبعيت از ولايت فقيه است.

نادري با اشاره به اين که امروز برخي از عناصر وابسته به دنبال ضربه زدن به انقلاب در حوزه هاي ديگر هستند، گفت: هرچند که فتنه 88 با دعوت سران فتنه به اردو کشي خياباني کليد خورد و با قانون شکني آشوب ايجاد کردند و آمريکا و اسرائيل و دولت هاي مختلف به آن دامن زدند اما در همه اين ها انقلاب اسلامي را وارد يک مرحله جديدي کرد و نشان داد که نمي توانند با سناريوهاي انقلاب رنگين به اقتدار و امنيت کشور ضربه بزنند.

اين فعال سياسي افزود: اگر حماسه 9 دي رخ نمي داد خسارت هايي زيادي که به کشور تحميل شده بود ادامه پيدا مي کرد و جسارت هاي آمريکا و اسرائيل در منطقه بيشتر مي شد.

وي در پاسخ به اين سوال که برخي براي فراموش شدن فتنه 88 تلاش مي‌کنند؟ گفت: متاسفانه برخي از افراد فاقد بصيرت هنوز کوته فکرانه در حال و هواي انتخابات و اين که 9 دي مربوط به همان سال بود و ديگر ادامه ندارد هستند و يا اين که بصيرت دارند و متوجه شده اند که 9 دي کدام ريزش ها و رويش ها را مشخص کرد و نمي خواهند موفقيت 9 دي نمايان شود.

انتهاي پيام/540 ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت
همراه با شهدا