کد مطلب: 250181
آشوب‌هاي ايران از کجا طراحي شد؟
تاریخ انتشار : 1396/10/14 10:52:25
نمایش : 267
اقدامات و طراحي مقامات آمريکايي و همدستان منطقه‌اي آنان براي به آشوب کشاندن ايران در صد و پانزدهمين شماره خط حزب الله بررسي شده است. ‌
به گزارش کلار، صدوپانزدهمين شماره خط حزب‌الله با يادداشتي با عنوان «سناريوي آشوب» که گزارشي است از اقدامات و طراحي مقامات آمريکايي و همدستان منطقه‌اي آنان براي به آشوب کشاندن ايران، ‌منتشر شد.

در بخشي از متن چنين مي‌خوانيم: بعد از شروع آشوب‌ها در ايران، بلافاصله مقامات آمريکايي شروع به حمايت از آن کردند. رئيس جمهور آمريکا نوشت: "رژيم‌هاي سرکوبگر براي هميشه دوام نمي‌آورند و روزي مي‌رسد که ايراني‌ها با يک انتخاب روبرو مي‌شوند. جهان نظاره‌گر است!" مايک پنس گفت: "تا وقتي ترامپ رئيس‌جمهور و من معاون رئيس‌جمهور هستم، اشتباه دولت قبلي در بي‌توجهي به مقاومت ملت ايران در برابر رژيم اين کشور، تکرار نخواهد شد."

نيکي هيلي نوشت: "مردم ايران که براي مدتي طولاني سرکوب شده‌اند، حالا دارند صداي خودشان را پيدا مي‌کنند. ما دعا مي‌کنيم که در نهايت، آزادي و حقوق بشر پيروز شود."

سخنگوي کاخ‌سفيد اعلام کرد: "ما از حق مردم ايران براي ابراز عقايدشان به صورت مسالمت‌آميز حمايت مي‌کنيم. شايسته است صداي آنها شنيده شود."‌

هيلاري کلينتون نوشت: "مردم ايران، خصوصا جوانان در حال اعتراض براي به دست آوردن آزادي هستند. من اميدوارم حکومتشان به صورت مسالمت‌آميز به اين اميدها پاسخ دهد."

مايک کلي، عضو مجلس نمايندگان آمريکا گفت: "آمريکا در کنار معترضان ايستاده است و وزير اطلاعات اسرائيل نيز نوشت: براي مردم ايران در نبرد براي آزادي و دموکراسي آرزوي موفقيت مي‌کنم. جالب آنکه شعارها همان شعارهاي 25 بهمن 89 بود و سناريو هم همان!"

گزارش هفته‌‌ اين شماره از نشريه نيز، با توجه به بيانات رهبر انقلاب در ديدار 6 دي ماه امسال، به اين پرسش پاسخ داده است که نسبت رهبر انقلاب با افراد و جريان‌هاي سياسي چگونه است؟ آيا اين نسبت دائمي است يا وابسته به موضوعات ديگري است؟

«گزينه تحريم را عليه ايران آغاز کنيد» عنوان گزارش رصدي اين هفته از نشريه است که به اظهارنظر انديشکده‌هاي غربي مبني بر آغاز موج جديد تحريم‌ها عليه ايران، به بهانه حمايت از حقوق بشر -بخوانيد اغتشاشگران - پرداخته است.

اگر دست مفسدان از امکانات حکومتي قطع نشود…، هر کسي جامعه را به‌سمت اغتشاش سوق بدهد از نظر ملت ايران منفور است، عامل اصلي انحطاط فرهنگي قبل از انقلاب چه بوده است؟، خودشان غائله بپا مي‌کنند بعد مي‌گويند ما براي ملت فداکاري مي‌کنيم، کمک کننده به‌خوبي يا بدي در آنها شريک است، در مجموعه خودتان کار را چنان بدميد که تحرّک آن دائمي باشد، هيچ مردي امکان ندارد بتواند اين ظرافت‌ها را رعايت کند و... عناوين بخش‌هاي ديگر نشريه خط حزب‌الله است که مخاطبين گرامي مي‌‌توانند با مراجعه به نشريه اين مطالب را مورد مطالعه قرار دهند.

انتاهاي پيام/540 ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت
همراه با شهدا