کد مطلب: 250303
در دفاع از عملکرد يک‎ساله؛
ترامپ: ما خوبيم، بهتر از اينم ميشيم!
تاریخ انتشار : 1396/11/01 13:20:41
نمایش : 212
رئيس‌جمهوري آمريکا در سالگرد يک‏سالگي ورود به کاخ سفيد که با تعطيلي دولت فدرال همراه است، از دستاوردهايش دفاع کرد و گفت نه‏‎تنها عملکرد خوبي داشته بلکه بيش از اين‎ها در راه است.
به گزارش کلار، دونالد ترامپ رئيس جمهوري آمريکا در دفاع از عملکرد يک‌ساله خود توئيت کرد و نوشت: از انتخابات به بعد، موفقيت‌هاي بي‌سابقه‌اي نصيب کشور ما (آمريکا) شده است. رکورد بازار بورس، اعمال قدرت در ارتش و کنترل جرايم، مرزها و داعش، تقويت قوه قضائيه و کمترين نرخ بيکاري براي زنان و البته همه مردم، کاهش عظيم نرخ ماليات، پايان اوباماکر- و هنوز موارد بيشتري در راه است. ۲۰۱۸ سال بزرگي است!

وي در پيام ديگري نوشت: فقط ظرف مدت ۱۲ ماه، دولت ترامپ بيش از هر دولت ديگري قوانين دست‌وپاگير را حذف کرده است، يعني بيش از دوره زمامداري هر دولت ديگري آن هم صرفنظر از اينکه چند سال در قدرت بوده‌اند. خبر بهتر آنکه، بيش از اين‌ها در راه است!

توئيتهاي اخير ترامپ در حالي منتشر شد که از ديروز شنبه دولت فدرال آمريکا به دليل عدم تفاهم جمهوريخواهان و دموکرات‌ها بر سر مواردي چون بودجه و مهاجرت، رسماً تعطيل شد حال‌آنکه وي اين رويداد را ناشي از لجاجت دموکرات‌ها دانست و مدعي شد: اين اولين سالگرد رياست جمهوري من است و آن‌ها مي خواستند هديه اي زيبا به من بدهند!/دانا

انتهاي پيام/540 ک

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت
همراه با شهدا