کد مطلب: 250429
به مناسبت فرارسيدن راهپيمايي سالروز ۲۲بهمن
چرا فردا دوباره تماشايي خواهيم شد؟
تاریخ انتشار : 1396/11/21 13:28:38
نمایش : 184
مردم هميشه در صحنه براي ايران و اسلام فداکاري مي کنند. مي دانند که اين ايران اسلامي ارزش فداکاري دارد و همين کشور و نظام است که باعث سعادت و پيروزي نهايي خواهد شد.
به گزارش کلار، به يوم الله معروف است، روزي که عرش آسمان بر فرش زمين نشست و سرزمين ايران به  محشر الهي تبديل شد تا خود را براي يک مسير جديد در تاريخ کشور آماده کنند.

امسال 22 بهمن تماشايي خواهد بود. اين بخشي از بيانات رهبر معظم انقلاب در ديدار اخيرشان است. چرا رهبر معظم انقلاب اسلامي اينگونه با اطمينان از پرشور برگزار شدن سالروز پيروزي انقلاب اسلامي سخن مي گويند. اگر اين مردم در مشکلات اقتصادي و معيشتي غوطه ور نيستند، آيا ايرانيان از نوع مديريت کهنسالي که بر کشور چنبره انداخته گلايه ندارند؟ همين چندوقت پيش بود که رهبر انقلاب به مسئولان هشدار دادند که مردم گلايه مند هستند، آيا اين گزاره کافي نيست تا ملت ايران به خاطر کاستي ها و فشارهايي که در زندگي روزمره تحمل مي کنند، با نظام و مسئولينش قهر کنند و بي اعتنا و بي تفاوت کشور را به حال خود رها سازند يا در خيابان ها نسخه چنين سيستمي را بپيچند؟

آري همه اينها مي تواند دليلي باشد براي تعويض سيستم ها و نظام هاي سياسي و برخي از کشورها بوده اند که حتي با دلايل به مراتب کمتر از اين نظام سياسي خود را تغيير داده اند. دشمنان ايران اسلامي نيز براي براندازي نظام جمهوري اسلامي دل به اين سوراخ ها و حفره ها خوش کرده اند تا با نفوذ و تاثيرگذاري بر افکار عمومي مردم را عليه انقلاب و نظام شان بشورانند.

مردم گلايه دارند، مردم از برخي از مسئولان ناراضي هستند، زندگي اشرافي و استثنايي آنها رانمي پسندند و از اينکه براي عبور يک مسئولي در خيابان کل آن خيابان قرق مي شود و چندين خودرو تنها باديگارش هستند، سري به نشانه تاسف تکان مي دهند. از اينکه دولت ها به جاي اينکه پاسخگوي وعده ها و برنامه هاي شان باشند هميشه طلبکار هستند، ناراحت مي شوند، از اينکه مجلس ها به جاي آنکه مدافع حقوق ملت باشند، در لابي با دولت و اين و آن قوانين را تغيير يا تعيين مي کنند، رنجيده مي شوند، از اينکه در قوه قضاييه گاهي مردم در چندين سال گرفتار حل يک مشکل ساده مي شوند و قاضي هاي فاسدي پيدا مي شوند که نمک بر زخم مي پاشند، آزرده مي شوند، از اينکه در ادارات و سازمان هاي دولتي  و عمومي بايد روزها و ماهها براي حل مشکلات شان بالا و پايين کنند، بي قرار و بي حوصله مي شوند. همه اين ها هست ولي آب از آب تکان نمي خورد و هميشه اين ملت است که جلوتر از مسئولان براي کشور فداکاري کرده و مقاومت رمز پيروزي دربرابر  هر نوع مشکلي بوده است.

امام خميني(ره) و آيت الله خامنه اي به عنوان رهبران فرزانه انقلاب و مردم به خوبي درک کردند که با ملتي متفاوت در تاريخ و عرصه گيتي طرف هستند و همين را رمز پيروزي دانستند. مردم هميشه در صحنه براي ايران و اسلام فداکاري مي کنند. مي دانند که اين ايران اسلامي ارزش فداکاري دارد و همين کشور و نظام است که باعث سعادت و پيروزي نهايي خواهد شد. مردم نظام و کشورشان را دوست دارند ولي از ته دل مي خواهند که مسئولاني که تا ديروز هيچ بودند و به واسطه مردم و انقلاب به پست و مقام رسيدند، قدرشان را بدانند و از بالا نگاهشان نکنند.

مردم ايران استنثاني هستند و بر همين اساس است که رهبر انقلاب با اطمينان مي گويند که 22 بهمن امسال تماشايي خواهد بود. تماشايي از آن جهت که علي رغم کينه و تبليغات دشمنان و با وجود دلخوشي که معاندان در زمان آشوب ها براي براندازي، جنگ داخلي و برهم زدن آرامش کشور داشتند، مردم استوار و يکصدا در روز انقلاب اسلامي خيابان ها را عرصه اتحاد و وحدت کلمه خواهند کرد تا نشان دهند در مقابل دشمنان يک مشت گره کرده سهمگين هستند.

*منبع: جهان نيوز
انتهاي پيام/540 ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت
همراه با شهدا