کد مطلب: 250502
در کجاي دنيا براي مقابله با آشوبگران، پليس را بدون اسلحه به ميدان مي‌فرستند؟!
تاریخ انتشار : 1396/12/02 11:54:02
نمایش : 210
در کجاي دنيا براي مقابله با آشوبگران و متجاوزان به جان و مال مردم، پليس را بدون اسلحه به ميدان مي‌فرستند؟! اگر توماس جفرسون -از واضعان دموکراسي آمريکا- سر از خاک بيرون مي‌کرد، مي‌گفت؛ اين روش که شما دنبال مي‌کنيد آنارشيسم است، نه دموکراسي!
کلار؛ «حسين شريعتمداري» در روزنامه «کيهان» نوشت:
۱- نا آرامي‌هاي دو‌شنبه شب تهران در خيابان پاسداران که شهادت ۵تن از نيروهاي انتظامي و بسيجي و مجروح شدن تعداد زيادي از مردم را در پي داشت و با تخريب خانه‌ها، خودروها و مغازه‌ها، زيرگرفتن وحشيانه مردم با اتوبوس، حمله با قمه و شمشير و چاقو به رهگذران و دهها نمونه ديگر از وحشيگري همراه بود را نمي‌توان در بستر اعتراض جماعتي که تحت پوشش دراويش به ميدان آمده و جنايت آفريده بودند تعريف کرد.

اين برداشت نه فقط ساده‌لوحانه، که بسيار احمقانه است اگر چه بعيد نيست که دامن‌زدن به اين برداشت احمقانه براي رد گم کردن نيز باشد. جناياتي که اين گروه در پوشش دراويش مرتکب شده‌اند فقط با جنايات وحشيانه داعش قابل مقايسه است و کمترين ترديدي باقي نمي‌گذارد که بخشي از تفاله‌هاي داعش هستند که اين بار از آستين يکي از فرقه‌هاي به شدت بدنام دراويش بيرون کشيده شده‌اند. گفتني است بعد از شروع غائله خيابان پاسداران، بسياري از فريب‌خوردگان اين فرقه همراه با برخي ديگر از فرقه‌هاي دراويش ضمن برائت از تفاله‌هاي داعشي فرقه ياد شده و رهبر -يا به اصطلاح قطب- بيگانه‌پرست و بدسابقه آن، خواستار برخورد قاطع نظام با آنان و معرفي هويت داعشي آنها به مردم شده‌اند. روابط پنهان و آشکار رهبران درويش‌هاي گنابادي با مقامات اسرائيل و بهائيان داستان پنهاني نيست، به عنوان نمونه -و فقط نمونه- مي‌توان به تصاوير منتشر شده از نشست مشترک مصطفي آزمايش يکي از رهبران فرقه گنابادي با ديان علايي نماينده بهائيان حيفاي اسرائيل و يا تصويري از ملاقات وي با رضا پهلوي در آمريکا ‌اشاره کرد.

آزمايش انکار نمي‌کند که به نمايندگي از سوي قطب دراويش گنابادي و براي تبادل نظر! در اين نشست‌ها شرکت کرده بود که تصاوير آن در کيهان امروز چاپ شده است.

۲- ماجرا به بهانه يکي از همين قماش که به جرم سرقت و با شکايت شاکي خصوصي بازداشت شده بود آغاز شد و دهها تن از مزدوران داعشي با آمادگي قبلي و حمل پنهاني سلاح گرم و در حالي که سلاح سرد خود نظير قمه، شمشير، چاقو، شيلنگ‌هاي ميخ‌کوبي شده و... را آشکارا حمل مي‌کردند به کلانتري محل بازداشت همپالکي خود مراجعه مي‌کنند و يکي از آنها با گستاخي به افسر نيروي انتظامي که براي دعوت آنان به آرامش آمده بود مي‌گويد فقط نيم ساعت فرصت داريد تا برادر ما - سارق بازداشت شده- را بدون شرط و شروط آزاد کنيد! و...  

شرح اين ماجرا و دنباله وحشي‌گري تفاله‌هاي داعش در گزارش امروز کيهان آمده است که به تکرار آن نيازي نيست. اما، آنچه تاسف‌آور بوده و غيرت هر مسلمان ايراني را جريحه‌دار مي‌کند لحن آمرانه اين تفاله داعش با نيروهاي نظامي و انتظامي کشوري است که انبوه داعشي‌ها و ساير تکفيري‌هاي مورد حمايت مستقيم آمريکا، اسرائيل، انگليس، فرانسه و شيوخ عرب منطقه را قلع و قمع کرده و پوزه کثيف قدرت‌هاي بزرگ جهاني حامي آنان را به خاک ماليده است. ملت و کشوري با اين ويژگي و اقتدار مثال‌زدني چگونه مي‌تواند رجز‌خواني يک جرثومه دست‌چندم تکفيري‌ها را تحمل کند؟!... گفتني است بر اساس فيلمي که منتشر شده است، همين پهلوان پنبه بعد از دستگيري ، ناگهان به موش آب‌کشيده تبديل مي‌شود! موضوع اين وجيزه اما، نکته ديگري است. بخوانيد!

۳- بيشترين گلايه مردم که در گفت‌و‌گو با خبرنگاران، از جمله خبرنگاران صدا و سيما مطرح کرده‌اند اعتراض شديد آنان به تساهل و خودداري غير‌قابل توجيه نظام در برخورد با اين جرثومه‌هاي فساد و تفاله‌هاي جنايتکار داعش است که بدون کمترين ترديد، اعتراضي بجا و صد البته قابل پيگيري نيز هست. چرا بايد به اين مزدوران اجازه مي‌دادند که ساعت‌ها با خيال راحت و اطمينان از انفعال نيروهاي حاضر در صحنه به جنايات وحشيانه خود ادامه دهند؟! دست‌کم ۵ نفر از نيروهاي انتظامي و بسيج را به شهادت برسانند، دهها تن از مردم کوچه و خيابان را به سختي مجروح کنند، با اتوبوس و سپس با يک‌دستگاه خودروي سواري به ميان جمعيت رفته و آنان را با قساوت تمام زير بگيرند، به زور وارد خانه‌هاي مردم شده و از پشت بام خانه‌ها بر سر مردم سنگ، آجر و آتش بريزند، ماشين‌ها و مغازه‌ها و خانه‌هاي ملت را ويران کنند، با قمه و شمشير و چاقو و کوکتل‌مولوتف و بمب دست‌ساز به جان مردم بيفتند و...؟! در فاصله اين چند ساعت نيروهاي نظامي و انتظامي که بايد در اين مواقع به حمايت از مردم وارد صحنه شده و تفاله‌هاي «داعش - درويش» را سر جاي خود بنشانند کجا بوده‌اند؟! و چرا با وجود حضور در صحنه از برخورد قاطع و پشيمان‌کننده با اين جرثومه‌هاي تباهي خودداري کرده‌اند؟!

پليس مي‌گويد تا چند ساعت بعد از شروع واقعه و اقدامات جنايت‌بار داعش - درويش‌ها به ما اجازه برخورد نداده بودند! چه کسي اجازه نداده بود؟ فرمانده نيروي انتظامي؟! پاسخ منفي است، مقامات بالاتر اجازه نداده بودند! چرا؟!

۴- در اين ماجرا نقش وزارت اطلاعات که رصد اقدامات خائنانه و پيشگيري از خيانت آنها وظيفه ذاتي و قانوني آن است ديده نمي‌شود و معلوم نيست که چرا از تصميم درويش - داعشي‌ها براي اغتشاش بي‌خبر بوده است و چنانچه خبر داشته، چرا قبل از وقوع ماجرا در پي پيشگيري از آن بر نيامده است؟!

پرسنل وزارت اطلاعات بارها نشان داده‌اند که همواره در نقش سربازان گمنام امام زمان (عج) و با هوشياري و دقت مثال‌زدني پاي کار بوده و به يقين هنوز هم هستند ولي جاي گلايه از مديريت اين وزارتخانه است که پيش از اين هم نمونه‌هايي داشته است. به عنوان نمونه، کميسيون امنيت ملي مجلس اعلام کرده بود که حداقل ۱۰۰ مدير دو تابعيتي در ميان مسئولان حضور دارند ولي وزير محترم تاکيد کرد که هيچ مدير دو تابعيتي نداريم و حال آنکه مي‌دانيم پرسنل خدوم وزارت اطلاعات با نظر وزير موافق نبوده‌اند.

گفتني است يکي از اين دو تابعيتي‌ها چند روز بعد با سرقت ۱۰۰ ميليارد تومان از بيت‌المال به کانادا‌ گريخت. و در جريان بازداشت جاسوسان موشکي اخير هم معلوم شد که دست‌کم دو تن از آنان داراي تابعيت دوگانه و سه گانه هستند. آيا وزير محترم در ماجراي اخير نيز تعلل نکرده است؟!

۵- روز سه‌شنبه ۲۴ بهمن ماه - يعني ۶ روز قبل - آقاي رئيس‌جمهور در نشست مشترک وزيران و استانداران با رؤساي سازمان‌هاي اقتصادي مي‌گويد:

 « از روز اول به پليس دستور داديم بدون اسلحه وارد صحنه شود»! و بعد با افتخار مي‌فرمايند: «در تماس تلفني که با يکي از مقامات فرانسوي داشتم، وقتي که گفتم پليس بدون اسلحه حضور دارد، تعجب کرد که چرا اين موضوع اعلام نمي‌شود و پليس بدون اسلحه به خيابان آمد و آرامش را برقرار کرد»!

بايد به جناب روحاني گفت؛ در کجاي دنيا براي مقابله با آشوبگران و متجاوزان به جان و مال مردم، پليس را بدون اسلحه به ميدان مي‌فرستند؟! آيا تصور نمي‌کنيد اگر توماس جفرسون -از واضعان دموکراسي آمريکا- سر از خاک بيرون مي‌کرد، به جنابعالي پرخاش کرده و مي‌گفت؛ اين روش که شما دنبال مي‌کنيد آنارشيسم است، نه دموکراسي! و با عرض پوزش بايد از رئيس‌جمهور محترم پرسيد چرا نسخه بدون اسلحه را در حفاظت از خود به کار نمي‌گيريد؟! و خلع سلاح را از تيم حفاظت خود شروع نمي‌فرمائيد؟! البته آن مقام فرانسوي حق دارد از اينکه پليس را در مقابل تروريست‌هاي مورد حمايت غرب و از جمله فرانسه بي‌اسلحه به ميدان فرستاده‌ايد حيرت‌زده شود! و خوشحالي خود را در پوشش تعجب ابراز دارد!

۶- فيلمي از نشست سردار رحيمي، رئيس‌پليس محترم تهران با چند تن از دراويش داعشي آشوبگر منتشر شده است که در آن، درويش داعشي تهديد‌کننده پليس به آزاد کردن نيم ساعته سارق بازداشتي نيز حضور دارد! و سردار رحيمي را در حال مذاکره با آنان نشان مي‌دهد!! ايشان به توصيه کدام مسئول با آنان به گفت‌و‌گو نشسته است؟! و آيا نشست و مذاکره با کسي که پليس را به آزادي نيم ساعته سارق بازداشت شده تهديد کرده و براي نظام خط و نشان کشيده است در شأن پليس است؟! ظاهرا سردار رحيمي بعداً متوجه شده که چه کسي در مذاکره مورد ‌اشاره حضور داشته است و به همين علت فيلم و کليپ ياد شده در فاصله کوتاهي پس از انتشار از سايت باشگاه خبرنگاران جوان حذف گرديده است. اين اقدام نشان مي‌دهد سردار رحيمي از هويت آن شخص بي‌خبر بوده است که در اين حالت بايد ديد چه کساني ورود او را به نشست مزبور توصيه کرده‌اند؟!

پليس در جريان اغتشاشات چند هفته گذشته نشان داده است که وقتي پاي منافع ملي و حفظ جان و مال و نواميس مردم در ميان باشد، اهل مماشات با متجاوزان و آشوبگران اجاره شده از سوي دشمنان نيست و از اين روي سردار رحيمي که سابقه‌اي درخشان در برخورد با اغتشاشگران دارد و نشان داده است که بعد از دعوت آنان به آرامش و تفکيک فريب‌خوردگان از عوامل اجير شده دشمن اهل قاطعيت است بايد ماجراي مورد ‌اشاره را به دقت بررسي کرده و چنانچه عمدي از سوي برخي در ميان بوده است از پيگيري ماجرا دريغ نکند.

۷- اين واقعيت نيز گفتني است که اقدام تروريستي تفاله‌هاي داعش را نمي‌توان با حماسه تماشايي مردم در ۲۲ بهمن و حضور دهها ميليوني آنان که به مراتب، عظيم‌تر و پر‌شمار‌تر از سال‌هاي قبل بود بي‌ارتباط دانست. شروع ماجرا نيز به وضوح نشان مي‌دهد که آزادي سارق بازداشت شده فقط يک بهانه بوده است و درويش - داعش‌ها از قبل براي آشوب و اغتشاش با هدف بي‌ثبات نشان دادن ايران اسلامي و انتقام از حضور حماسي مردم در ۲۲ بهمن مأموريت يافته بودند.

انتهاي پيام/540 ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت
همراه با شهدا