کد مطلب: 250525
باقي‌مانده سود سهام عدالت کارگران امروز واريز مي‌شود/ توزيع ۲۴۰ ميليارد تومان سود از طريق بانک‌ها
تاریخ انتشار : 1396/12/06 11:00:37
نمایش : 149
سازمان خصوصي سازي اعلام کرد: باقي مانده سود سهام عدالت عملکرد سال مالي 1395 شرکت‌هاي سرمايه پذير مربوط به کارگران فصلي و ساختماني امروز واريز مي‌شود.

به گزارش کلار به نقل از سازمان خصوصي سازي، باقي مانده سود سهام عدالت عملکرد سال مالي 1395 شرکتهاي سرمايه پذير مربوط به کارگران فصلي و ساختماني امروز يکشنبه واريز مي‌شود.

سود سهام عدالت مرحله تکميلي کارگران فصلي و ساختماني که جزء مشمولان سهام عدالت هستند، روز يکشنبه 6 اسفند واريز مي‌شود.

بر اين اساس مانده سود يکي ديگر از سه گروه باقيمانده مشمولان سهام عدالت فردا در حالي از طريق شعب بانک‌هاي عامل و موسسات مالي که مشمولان مزبور شبا بانکي خود را از طريق آن به اين سازمان اعلام نموده‌اند پرداخت خواهد شد که تنها تسويه مابقي سود سهام عدالت دو گروه ديگر از مشمولان باقي مانده است.

بر اين اساس تعداد مشمولاني که در اين مرحله به عنوان واريز مرحله تکميلي، از سود سهام عدالت عملکرد سال مالي 1395 برخوردار شده‌اند، حدود 4ميليون و 500 هزار نفر از کارگران فصلي و ساختماني هستند که مبلغي بالغ بر 240 ميليارد تومان سود سهام عدالت از سوي سازمان خصوصي سازي و از طريق بانکهاي عامل کشور امروز به حساب آنان واريز مي‌شود.

آن دسته از مشمولاني که پس از تسويه حساب سود سهام عدالت گروههاي مربوط به خود اقدام به ثبت شماره شباي حسابي بانکي در سامانه سهام عدالت کرده‌اند و نيز آن دسته از مشمولاني که از اين به بعد اقدام به ورود شماره شباي حساب بانکي خود در سامانه سهام عدالت مي‌کنند، پس از تائيد شماره شباي آنها و نيز پس از تسويه کامل سود سهام عدالت با کليه گروهها، سود سهام خود را دريافت خواهند کرد.

انتهاي پيام/540 ک

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت
همراه با شهدا