کد مطلب: 250548
علت مرگ کودک 2 ساله چهارمحال و بختياري در دست بررسي است
تاریخ انتشار : 1396/12/08 11:12:38
نمایش : 136
دادستان عمومي و انقلاب شهرکرد گفت: علت فوت کودک 2 ساله از ساکنان بخش لاران شهرکرد در دست بررسي است.
به نقل از روابط عمومي دادگستري استان، عليرضا عليمحمدي افزود: در بررسي و معاينات اوليه هيچگونه نشانه‌اي از ضرب و جرح يا خفگي و يا اذيت و آزار کودک ديده نمي‌شود و در حال حاضر منتظر نظريه سم شناسي هستيم.

دادستان عمومي و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختياري در رابطه با مرگ مشکوک دختر دو ساله به نام صدف در بخش لاران شهرکرد اظهار کرد: بر اساس گزارشي که به دست ما رسيده است در شب مفقود شدن صدف در خانه اين کودک يک جشن خانوادگي برپا بوده و مهماناني در آن حضور داشته اند.

وي گفت: در ساعات پاياني شب والدين کودک متوجه مي‌شوند که کودک مفقود شده و هيچ اثري از وي نيست.

اين مقام قضايي بيان کرد: متاسفانه پس از ۲۰ روز جسد اين کودک در يکي از ساختمان هاي متروک که با منزل اين کودک حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ متر فاصله داشته است کشف مي‌شود.

عليمحمدي بيان کرد: بلافاصله جسد پس از کشف شدن به پزشکي قانوني منتقل مي شود که در بررسي و معاينات اوليه هيچگونه نشانه‌اي از ضرب و جرح يا خفگي و يا اذيت و آزار کودک ديده نمي‌شود و در حال حاضر منتظر نظريه سم شناسي هستيم.

دادستان چهارمحال وبختياري گفت: هم اکنون پرونده‌اي در اين رابطه در دادگاه بخش لاران تشکيل و تحقيقات همچنان ادامه دارد.

کودک 2 ساله به نام صدف شنبه پنجم اسفندماه در ساختمان مخروبه در اطراف منزل مسکوني پيدا شد؛ شهر هاروني از توابع بخش لاران شهرستان شهرکرد و در فاصله 45 کيلومتري مرکز استان قرار دارد.
*ايرنا
انتهاي پيام/540 ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت
همراه با شهدا