کد مطلب: 250559
سرلشکر جعفري:
يگان هوانيروز سپاه در افزايش امنيت کشور موثر است/ به سمت استفاده بيشتر از پهپاد و بالگرد مي‌رويم
تاریخ انتشار : 1396/12/09 11:06:21
نمایش : 140
فرمانده کل سپاه گفت: با توجه به فناوري پهپادي و بالگردي و تاثير تعيين کننده‌اي که در انجام ماموريت‌ها دارد، در نيروي زميني بيشتر به اين سمت حرکت مي‌کنيم.
به گزارش کلار، سردار سرلشکر محمدعلي جعفري فرمانده کل سپاه در حاشيه افتتاح مراکز بالگردي هوانيروز سپاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کمتر از دو سال است که تصميم گرفته شد نيروي زميني سپاه به بالگرد مجهز شود و يگان بالگردي داشته باشد.

وي افزود: با همت فرمانده نيروي زميني سپاه 3 مرکز بالگردي نيروي زميني احداث و آماده انجام ماموريت شد که کار جالب و بي‌نظيري است و نشان مي‌دهد وقتي تجهيزاتي به يک نيرو واگذار مي‌شود همت،‌ تلاش و تمرکز منابع براي استفاده هر چه بهتر آن صورت مي‌گيرد.

فرمانده کل سپاه گفت:‌ اين مرکز اورهال در کشور بي‌نظير است و اميدواريم با رشد يگان بالگردي نيروي زميني سپاه به اقتدار نيرو و برقراري امنيت در کشور بيانجامد.

جعفري خاطرنشان کرد: با توجه به فناوري پهپادي و بالگردي و تاثير تعيين کننده‌اي که در انجام ماموريت‌ها دارد با تصميم جديد در نيروي زميني به اين سمت مي‌رويم که استفاده بهينه و خوبي از اين موضوعات در عمليات‌ها به خصوص هلي‌برن، شناسايي دشمن در مناطق عمليات‌ها و تک هوايي داشته باشيم.

منبع: فارس
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت
همراه با شهدا