کد مطلب: 250590
مديرکل کتابخانه‌هاي عمومي چهارمحال و بختياري خبر داد
اجراي طرح کتابخانه‌گردي در 11 کتابخانه منتخب چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1396/12/14 13:27:10
نمایش : 165
مديرکل کتابخانه‌هاي عمومي چهارمحال و بختياري گفت: 11 کتابخانه منتخب استان در طرح ‌کتابخانه‌گردي در تاريخ 17 اسفندماه ميزبان مردم و مسؤولان هستند.
به گزارش کلار، فرهاد خليل‌مقدم امروز در گفت‌وگو با فارس در شهرکرد، ضمن تشريح طرح کتابخانه‌گردي اظهار کرد: همزمان با سالگرد تاسيس نهاد کتابخانه‌ها در 17 اسفند 11 کتابخانه منتخب چهارمحال و بختياري در اين طرح ميزبان مردم و مسؤولان هستند.

وي افزود: همزمان با چهاردهمين سالگرد تأسيس نهاد کتابخانه‌هاي عمومي کشور، به‌منظور تبيين خدمات کتابخانه‌هاي عمومي و آشنايي هرچه بيشتر مردم با اين خدمات 11 کتابخانه منتخب در شهرستان‌هاي 9 گانه چهارمحال و بختياري از ساعت 8 صبح تا 18 ميزبان عموم مردم اعم از ائمه جمعه و جماعات، هنرمندان، ورزشکاران،اصحاب رسانه، فرهيختگان، کودکان و نوجوانان، مسؤولان و مديران اجرايي هستند.

مديرکل کتابخانه‌هاي عمومي چهارمحال و بختياري به عضويت رايگان کليه مراجعه‌کنندگان به کتابخانه‌هاي منتخب در روز 17 اسفند اشاره کرد و ادامه داد: علاوه بر اهداي کارت عضويت رايگان به مراجعين، کليه اعضا کتابخانه‌هاي عمومي که داراي جريمه هستند از اين تاريخ تا پايان سال جاري با مراجعه به کتابخانه‌هاي عمومي و بازگرداندن کتاب تأخيري، از بخشودگي جريمه برخوردار مي‌شوند.

خليل‌مقدم عنوان کرد: کتابخانه ملاصدرا فرخشهر و کتابخانه حافظ در شهرستان شهرکرد، کتابخانه شهداي کاروان پياده و کتابخانه شهيد مطهري در شهرستان لردگان، کتابخانه شهيد باهنر در شهرستان اردل، کتابخانه عمان ساماني در شهرستان سامان، کتابخانه شهيد بهشتي در شهرستان فارسان، کتابخانه داراب افسر بختياري چلگرد در شهرستان کوهرنگ، کتابخانه شهدا در شهرستان بن، کتابخانه شهيد منتظري در شهرستان بروجن و کتابخانه شهيد قدوسي شلمزار در شهرستان کيار در 17 اسفند ميزبان طرح کتابخانه‌گردي در چهارمحال و بختياري هستند.

وي همچنين به افتتاح دومين کتابخانه شهر لردگان در سالروز تاسيس نهاد کتابخانه‌هاي عمومي اشاره کرد و گفت: کتابخانه عمومي « شهداي کاروان پياده» به ياد شهداي اين شهر افتتاح و به بهره‌برداري مي‌رسد.

مديرکل کتابخانه‌هاي عمومي چهارمحال و بختياري از عمومي مردم دعوت کرد تا با شرکت در اين طرح ملي ضمن آشنايي با خدمات کتابخانه‌هاي عمومي از برنامه‌هاي متنوع کتابخانه‌ها در اين روز بهره‌مند شوند.

انتهاي پيام/540 ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت
همراه با شهدا