کد مطلب: 250608
آماده‌باش ۴۳۰ گشت خودرويي‌ و موتوري انتظامي چهارمحال و بختياري در ايام نوروز
تاریخ انتشار : 1396/12/20 13:24:34
نمایش : 118
فرمانده انتظامي چهارمحال و بختياري گفت: در ايام نوروز ۴۳۰ گشت انتظامي خودرويي، موتوري و پاس‌ پياده استان در حالت آماده‌باش کامل هستند.
به گزارش کلار، سردار غلامعباس غلامزاده پيش از ظهر امروز در نشست با خبرنگاران به مناسبت‌ برنامه‌هاي‌ پايان سال اظهار داشت: در راستاي ايجاد نظم و امنيت بيشتر در سطح استان در ايام نوروز 17 ايستگاه انتظامي در پارک‌ها‌ و تفرج‌گاه‌ها‌ برپا و 430 گشت خودرويي، موتوري و پاس‌ پياده را خواهيم‌ داشت‌.

وي با اشاره به برگزاري رزمايش نوروزي در 24 اسفندماه‌ افزود: نيروي انتظامي همراه با ساير دستگاه‌هاي اجرايي و همزمان با سراسر کشور رزمايش مشترکي را در استان خواهد داشت.

فرمانده انتظامي چهارمحال و بختياري با اشاره به اينکه مردم. در ايام‌ پاياني سال بايد مقررات را رعايت و در حفظ اموال خود بايد تلاش کنند، بيان کرد: مردم در بازار بايد از پول و اشياء‌ خود دقت لازم را انجام‌ و در راستاي اجراي قوانين و مقررات رانندگي بيش از پيش تلاش کنند‌.

غلامزاده با اشاره به چهارشنبه آخر سال خاطرنشان کرد: ما در اين شب به دنبال امنيت و نظم‌ بيشتر در شهر هستيم‌ و با شادي مردم‌ مخالف‌ نيستيم‌ اما کسي‌ که به امنيت مردم‌ تعرض کند برخورد مي‌شود‌ همچنين افرادي که ايجاد مزاحمت کنند تا پايان تعطيلات بازداشت و خودروها نيز در پارکينگ‌ مي‌مانند‌.

وي گفت: در همين راستا و در همين مدت 190 هزار انواع مواد محترقه در استان کشف شده است‌.

فرمانده انتظامي چهارمحال و بختياري با اشاره به اقدامات ترافيکي‌ در استان تصريح‌ کرد: در حوزه‌ مسائل گرافيکي و انتظام‌ بخشي درون و برون‌ شهري اقداماتي از سوي پليس انجام شده به گونه‌اي که تماس‌هاي مردمي‌ با سامانه‌ 197 حدود 8 درصد افزايش، انتقادات 2 درصد کاهش و تقدير از عوامل پليس در استان 30درصد افزايش يافته است‌.

غلامزاده با اشاره به فعاليت‌هاي انجام شده در حوزه پيشگيري از وقوع جرم ادامه داد: امسال در حوزه سرقت به عنف و تجاوز به عنف کاهش چشمگيري داشتيم‌ و 20 باند سارق و تعدادي از سارقين موردي منهدم‌ شد‌.

وي با اشاره به اقدامات پليس فتا در استان گفت: در سال جاري در فضاي مجازي در حوزه‌هاي گوناگون فعاليت‌هايي انجام و 80 درصد پرونده‌ها منجر به کشف شده است‌.

فرمانده انتظامي چهارمحال و بختياري با بيان اينکه 2 تن و 180 کيلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده است، تصريح‌ کرد: امسال پليس در مناطق آلوده استان حاضر و با متخلفين‌ برخورد شد به گونه‌اي که ميزان کشفيات موادمخدر 24 درصد افزايش يافته است.

غلامزاده با اشاره به جمع‌آوري معتادين‌ افزود: جمع‌آوري و ساماندهي معتادين‌ به ويژه معتادين‌ مهاجر در استان انجام شد همچنين پليس آمادگي دارد تا با همکاري مسئولان مربوطه تکدي‌گرايان‌ را ساماندهي و جمع‌آوري کند‌.

وي با اشاره به مبارزه با کالاي قاچاق گفت: از ابتداي سال جاري تاکنون 365 ميليارد ريال انواع کالاي قاچاق در محورهاي مواصلاتي استان کشف شد‌.
*تسنيم

انتهاي پيام/540 ک

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت
همراه با شهدا