کد مطلب: 250634
فرمانده ناجا خبر داد
آغاز طرح ترافيکي نوروز 97 از فردا تا 15 فروردين در تمام جاده‌هاي کشور
تاریخ انتشار : 1396/12/23 12:17:04
نمایش : 391
فرمانده ناجا گفت: قرارگاه ترافيکي و خدمات سفر از فردا 24 اسفند با حضور ماموران پليس، نيروهاي خدماتي و امدادرسان در جاده‌هاي کشور کار خود را آغاز کرده و تا 15 فروردين در خدمت مردم خواهند بود.

به گزارش کلار، سردار حسين اشتري فرمانده نيروي انتظامي در رزمايش بزرگ ترافيکي و خدمات سفر به اهميت برگزاري اين رزمايش پرداخت و گفت: اهميت برگزاري رزمايش بزرگ ترافيکي و خدمات سفر بر کسي پوشيده نيست و اين حرکت از سال‌هاي گذشته با تاثيرگذاري که داشته استمرار يافته است.

فرمانده ناجا تصريح کرد: امسال نيز رزمايش بزرگ ترافيکي با حضور بيش از نيم ميليون نفر از همکاران من،‌ امدادگران و خدمت‌رسانان در سراسر کشور اجرا مي‌شود.

سردار اشتري اعلام کرد: پليس افتخارش اين است در تمام ايام سال و به خصوص تعطيلات نوروز در کنار مردم است.

عالي‌ترين مقام انتظامي کشور اظهار داشت: قرارگاه ترافيکي و خدمات سفر از فردا 24 اسفند کار خود را آغاز و تا 15 فروردين 97 به فعاليت خود ادامه خواهد داد.

وي اظهار اميدواري کرد که با اقدامات خوب و موثر همه دستگاه‌هاي امدادرسان و پليس عزيز بتوان سفري ايمن را براي هموطنان رقم زد.

فرمانده ناجا با اعلام اين مطلب که خوشبختانه تعداد تصادفات،‌ تلفات و جانباختگان در سال‌هاي اخير کاهش يافته است از مردم خواست که مسير سفر را نيز جزء سفر قلمداد کرده و با حوصله و پرهيز از عجله مسير را طي کنند، در هنگام خستگي نيز در استراحتگاه‌هاي موقت، استراحت کنند و در هنگام بروز مشکل به دستگاه‌هاي امدادرسان مراجعه کنند.

وي يکي از دغدغه‌هاي مقام معظم رهبري را تصادفات و جانباختگان سفرها دانست و گفت: سه عامل اصلي انسان، خودرو و جاده در بروز تصادفات موثرند اما بايد گفت که عامل انساني بخش مهمتري دارد.

فرمانده ناجا افزود: راننده بايد مراعات حال خود، سرنشينان و همچنين خودروهاي مجاور را کند.

سردار اشتري اعلام کرد: رانندگاني که با حوصله، ارامش، نشاط و سرزندگي به رانندگي مي‌پردازند و با رعايت نکات ايمني مشرف به جاده هستند کمترين خطا و تصادف را در رانندگي دارند.

وي اظهار اميدواري کرد: همه عوامل دست به دست هم داده و با اطلاع‌رساني و رعايت قوانين و مقررات و مديريت سفر از سوي هموطنان سفر خوبي در نوروز 97 براي هموطنان رقم بخورد.

عالي‌ترين مقام انتظامي کشور با اشاره به حضور همه ماموران پليس راهنمايي و رانندگي در جاده‌هاي کشور، به تشکر از آنها پرداخت و گفت: از همياران پليس نيز که در کنار خانواده‌هاي خود رعايت قوانين و مقررات را به بزرگترهاي خود يادآور مي‌شوند تشکر مي‌کنيم./فارس

انتهاي پيام/540 ک

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت
همراه با شهدا