به گزارش کلار، انوشيروان محسني بندپي در گفت‌وگو با تسنيم با اشاره به سياست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعي براي حمايت از افراد تحت پوشش نهادهاي حمايتي(کميته امداد و سازمان بهزيستي ) اظهار کرد: در همين رابطه طي سال بسته‌هاي امنيت غذايي در اختيار آنها قرار مي گيرد.

وي اضافه کرد: از ابتداي رو کار آمدن دولت روحاني اين کار انجام شده است و در طول سال حداقل 2 بار اين بسته‌ها در اختيار خانواده‌هاي اشاره شده قرار مي گيرد.

رئيس سازمان بهزيستي کشور ادامه داد: با توجه به فرارسيدن سال جديد هم مجددا اين بسته‌ها در اختيار اين خانواده قرار خواهد گرفت که در اين دوره قرار است 11 ميليون بسته غذايي توزيع شود.

محسني بندپي تصريح کرد: سازمان بهزيستي و کميته امداد ليست افراد تحت پوشش و افراد نيازمند شناسايي شده را در اختيار وزارت رفاه قرار داده است و اين وزارتخانه مسئوليت توزيع بسته‌هاي غذايي را به عهده دارد.

وي اضافه کرد:در توزيع سبد کالاي اين دوره  50 ميليارد تومان اعتبار بيشتري در نظر گرفته شده‌ است و در حال حاضر  با شارژ شدن کارت‌ها، اين افراد مي‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌هاي طرف قرار داد اقلام خود را دريافت کنند.

انتهاي پيام/540 ک